background

Rajono keliais riedės nauji autobusiukai

2020-07-10

Šiandien UAB „Šalčininkų autobusų parkas“ direktorė Teresa Butrimovič įteikė dviem vairuotojams naujų autobusiukų raktelius – po kelių dienų šios transporto priemonės išriedės į rajono kelius.

Iš viso Šalčininkų autobusų parke yra 56 autobusai ir autobusiukai, kurie kasdien važiuoja reguliariais maršrutais ir užsakomaisiais reisais. Tačiau įmonės autobusais važiuoja ir Vilniaus rajono gyventojai – ne vienerius metus šalčininkiečiai laimi konkursus ir organizuoja reguliarius reisus Rūdninkų (per Pagirius, Vilniaus raj.), Mickūnų ir Maišiagalos kryptimi. Įmonė turi patirties vežant keleivius ir tarptautiniais maršrutais: Girios, Varanavas (Baltarusija), kurie šiuo metu nevykdomu dėl koronaviruso grėsmės.

– Neturime tokio autobuso, kuris stovėtų ir lauktų savo reiso. Vidutiniškai per dieną vienas autobusas nuvažiuoja 350 kilometrų. Nenuostabu, kad neišvengiama gedimų. Mūsų tikslas – gerinti mūsų teikiamų paslaugų kokybę, sudaryti keleiviams patogios ir saugios kelionės sąlygas. Karantino metu patyrėme nuostolių, o atsinaujinti reikia, todėl autobusų parko kolektyvas dėkingas Šalčininkų rajono savivaldybei už pagalbą įsigyjant šias naujas 2020 m. gamybos transporto priemones, – sako direktorė Teresa Butrimovič. – Nauji autobusiukai Iveco Daily yra nedideli, juose telpa 20 sėdimų vietų. Jie puikiai pritaikyti ir tolimesnėms kelionėms, juose įrengta kondicionavimo sistema. Kitas dalykas – šie autobusiukai ekonomiški, suvartojantys mažiau degalų ir mažiau teršiantys aplinką. Dar vienas jų privalumas – griežtiems „Euro 6“ aplinkosaugos standartams pritaikytas variklis. Taigi – ne tik švaresnis, oras, bet ir patogesnė kelionė, – toliau pasakoja direktorė.

Nauji autobusiukai važiuos Šalčininkų rajono keliais: vienu iš jų keliaus keleiviai, važiuojantys maršrutu Eišiškės – Pirčiupis – Vilnius, kitas važiuos kryptimi Šalčininkai – Vilnius – Šalčininkai.

UAB „Šalčininkų autobusų parkas“ direktorė Teresa Butrimovič taip pat pažymi, kad šie vidutinės klasės autobusiukai kuo puikiausiai tinka vykdomiems maršrutams, nes esama reisų, kuriais mažėja keleivių skaičius, todėl turėti būtent tokias transporto priemones yra didelis privalumas.

Šiandien direktorė Teresa Butrimovič kartu su vairuotojais užklijavo ant autobusiukų lipdukus su Šalčininkų rajono herbu. Juos pamatę keleiviai bus tikri, kad važiuoja Šalčininkų kryptimi.

Saugios kelionės!

Inesa Suchocka, www.salcininkai.lt